Nou İç Mimarlık - Tasarım ve iç mimarlık

+90 534 236 95 99

TASARIM & İÇ MİMARLIK

Yaşam alanını oluştururken pek çok insan profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyar. Nou İç Mimarlık olarak yemek odası, yatak odası, mutfak başta olmak üzere pek çok alanın tasarımında sizlere en yaratıcı ve doğru hizmeti sunmaktayız.
İÇ MİMARLIK
 
Yaşam alanını oluştururken pek çok insan profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyar. Nou İç Mimarlık olarak yemek odası, yatak odası, mutfak başta olmak üzere pek çok alanın tasarımında sizlere en yaratıcı ve doğru hizmeti sunmaktayız. 
 
Projeler hazırlanırken gereksiz konumlandırılan eşyalardan uzak, minimal, düzenin hakim olduğu tasarımlar yaratmaya dikkat ediyoruz. Nou İç Mimarlık olarak yaşam alanınızın kapasitesini arttırmak ve sizlere daha kaliteli bir alan sunmak için profesyonel ekibimizle oldukça titiz bir şekilde çalışmaktayız. Ferah, yaratıcı, sadeliğin hakim olduğu yaşam alanlarına sahip olmak istiyorsanız sizleri cafe, ofis, ev içi tasarımı gibi pek çok ortamın baştan yaratılmasını sağlayan firmamıza bekliyoruz. 
 
İÇ MİMARİ NEDEN ÖNEMLİDİR?
 
İç Mimarlık dışarıdan bakıldığında pek çok insanın evdeki eşyaları yerine yerleştirmek olarak gördüğü bir iş gibi gözükmekte ve bu fikre dayalı pek çok görüş ortaya atılmaktadır. Konutlar, konaklama mekanları, ticari mekanlar, tarihi ve sosyal yapılar başta olmak üzere pek çok alan tasarıma ihtiyaç duyar ve bu da demektir ki iç mimarlık sadece koltukları yerine yerleştirmekle sınırlı değildir.
 
Bir alanı yaratırken mimarlarımız pek çok faktörü göz önünde bulundurmakta ve bu faktörlere uygun projeleri hazırlamak için uzun saatler harcamaktadırlar. Estetik, beğeniye uygun, davranış ve yaşayış biçimini yansıtan projelere imza atmak ise sadece bu işin okulunu okumuş, profesyonel olarak hizmet verenler tarafından yapılabilir. Nou İç Mimarlık olarak sizlerin fiziksel gereksinimlerine yeterli olabilecek, beğeninize ve kültürünüze uygun tasarımlar hazırlamaktayız.
 
İÇ MİMARLIK HİZMETİNİN ÜCRETİ NEDİR?
 
Her alanda olduğu gibi bu sektörde de pek çok faktöre dayalı olarak hizmet sağlanmakta ve ücret talep edilmektedir. İç Mimarlık detaylı ve uzun uğraşlar sonucunda iyi işlerin sağlanabileceği bir alandır. Projesini çizdirmek istediğiniz ortamın genişliği, tarihi mekânsa değişime ne kadar müsait olduğu, alanın proje öncesi hali gibi pek çok faktör ücretlendirmeye etki etmektedir. Detaylı bilgi ve fiyat ortalaması öğrenmek için tasarımı yapılacak alanın bilgileri ile Nou İç Mimarlık’a ulaşabilirsiniz.
 
NOU İÇ MİMARLIK FARKI
İç mimar olarak sizlere sunacağımız her hizmetten memnun kalacağınızın garantisini vermekte ve talebinize en uygun projeleri hazırlamak için profesyonel ekibimizle çalışmaktayız. İstenilen proje hazırlanırken proje başlangıcından bitimine kadar karşılıklı olarak iletişim halinde kalıyor sizlerin istemediği olası durumların engellenmesini sağlıyoruz. Tüm bu süreçleri ise en hızı şekilde gerçekleştirerek kısa sürede sizleri mağdur etmeden yaşam alanlarınıza kavuşturuyoruz.