Nou İç Mimarlık - Tasarım ve iç mimarlık

+90 534 236 95 99

KURUMSAL

NOU İÇ MİMARLIK VE DEKORASYON KURULUŞUNDAN BU YANA HAKKINDA...

Mekanlarınız da yenilikçi ve yaratıcı çizgiler oluşturuyoruz.Müşteri memnuniyetini ve sanat ilkesini benimseyen NOU DESİNG İç mimarlık olarak hayallerinizi mekanlara yansıtıyoruz.

Ofislerinizde,evinizde ve işyeri gibi mekanlarınızda kültür, estetik ve işleyiş terimleriyle size en uygun tasarımı hayata geçiriyoruz.

Öncelikli iş anlayışımız önce sizi dinleyip anlamak sonra proje boyutuna geçerek bütün birikimlerimizi mekana dönüştürmektir.

Sanat kaygısı taşıyarak yapılan her projemiz birbirinden farklı olup adeta sizi anlatan mekanlara dönüşüyor.

Kuruluşundan bu yana kaliteli hizmeti ilke edinmiş müşteri memnuniyetini benimsemiş Nou İç Mimarlık dekorasyon,iç mimarlık,danışmanlık ve otel mobilyaları alanlarında hizmet vermektedir.

İşyeri,ofis,otel,ev vb. iç mekanlarda sizler için kusursuz ve estetik sanat kaygısıyla tasarımlar yapmayı planlıyor ve gün geçtikçe uzman kadromuzla birlikte daha da gelişiyoruz.

 

Vizyonumuz

 

Ürün ve hizmet kalitesi, güvenirlilik, paylaşım ve süreklilik; dün olduğu gibi bugünden sonrada sağlıklı gelişimi ve konuları hedeflere varış için vazgeçilmez temel ilkeler olmaya devam edecektir. 

 

Misyonumuz

 

Hizmet verdiği sektörde rekabet gücünü yükseltecek yenilik ve değişimlere uyumlu, çevre değerlerine saygılı, ürün ve hizmetlerinde kalite hedefinden vazgeçmeyen ve gelişmeye açık insan kaynağını başarının odak noktası gören, tüm paydaşlarının memnuniyetini sağlayan öncü bir firma olmak.

 

Kalite Politakımız

 

 * Yöneticileri ve çalışanları olarak müşterilerimizin ihtiyaç, ve beklentilerini karşılamak için gerekli hizmet ve ürünleri kaliteli ve uygun fiyat politikası ile sunmayı, 

 * Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sunarken sosyal politikamıza uygun olarak üretmeyi, 

 * Tüm hizmet ve ürünlerimizin verimliliğini, güvenirliğini, uygunluğunu ve kalitesini sürekli iyileştirmeyi, 

 * Faaliyetlerimizi yaparken iş ahlakı, saygı ve güler yüzü ön planda tutmayı, 

 * Müşterilerimize şirketimizin ortağı gözüyle bakarak her türlü öneri, istek ve şikayetlerini ön planda tutarak onlara daha iyi hizmeti vermeyi, 

 * Tüm bu ilkelerimizi kalite yönetim sistemi ile güvence altına almayı, kalite politikamız olarak prensip edinmişsizdir.