Nou İç Mimarlık - Tasarım ve iç mimarlık

+90 534 236 95 99

Pendik iç mimar

Pendik iç mimar ve Dekorasyon Hizmeti için bizi hemen arayın.Ücretsiz keşif yaparak hemen sizin için bir teklif sunalım.

 

 

İstanbul’un yayalar mahallesinde bulunan Nou iç mimarlık ve dekorasyon firması Pendik ve civar ilçelerde çalışmalarını sürdürüyor.Sahil manzaralı ve ormanla iç içe bulunan ilçe adeta cennet gibi hem trafiğin olmayış hemde sosyal aktivitelerin bolluğu bir çok İstanbulluyu Pendik bünyesinde toplamıştır.

Biz iç mimarlık firması olarak evleriniz,iş yerleriniz,ofisleriniz ve diğer konaklama mekanlarında tasarım ve dekorasyon için sizlere hizmet vermek istiyoruz. Şu ana kadar yapmış olduğumuz çalışmaların büyük bir kısmı yine Pendik ilçesinde bulunmaktadır.

Mutfak,banyo ve salon gibi alanlar için bildiğiniz üzere tasarım önemli bir yer teşkil etmektedir.Biz genellikle tasarımı bir bütün olarak ele almaktayız.Sizlerinde tavsiyeleri doğrultusunda ortak kararlarla proje sürecimiz gelişmektedir.İç mimar olarak mekanlardaki çalışmaları ikiye ayırıyoruz.

İlk düzen

Mevcut boş mekanda hayallerinize uygun projeler gerçekleştirmek için özgün kararlar alarak proje tasarlanmaktadır.

Yeni düzen

Mevcut mekanda yeni tasarımları eski tasarımlarla harmanlayarak uygun bir mekan tasarımı gerçekleştiriyoruz.

 

İster hazır ister iç mimardan mobilya edinin.

Çoğu iç mimarlık ve mimarlık firmasına nazaran bizim ofisimiz mobilya konusunda detay projesine kadar hizmet sunmaktadır. Mobilyalarınızı siz hayal edin biz uygulayalım.

Dekorasyon yaptırırken tavsiyelerimizden faydalanın.

Eviniz için düşündüğünüz fikirleri bize söyleyin sizin için 3 boyutlu tasarımlar yapalım.Tecrübemiz ve profesyonel iç mimarlık hizmetimiz sayesinde evinizde huzurlu hissedin.