Nou İç Mimarlık - Tasarım ve iç mimarlık

+90 534 236 95 99

Ofis iç mimarı

Ofis ihtiyaçlarınız için en iyi seçenekleri sizlere profesyonel tasarımcı ekibimiz tarafından çalışma imkanı sunuyoruz.İstanbul ağırlı olarak ofis iç mimarı çalışmalarımız hakkında bilgilendirme alabilirsiniz.

İşyerlerinizde kurumunuza özel iç mimar dekorasyon için şirketinizin hangi hizmet türünde çalıştığı çok önemli bir husustur. İşyeri iç mimar ofis tasarımları için logonuzdan tutun işinizin içeriğine kadar geniş yelpazeli bilgi ve tasarım konusu mevcuttur.

İşlerinizi kolaylaştırmak ve güzel bir görünüm için konsept çalışması yapılması zorunludur. İç mimarlarımız sizler için mekanınızı projelendirip ergonomik standartları kullanarak hem rahatlığı hem de sizi motive eden eden mekanlar yaratıyor.

Ticari faaliyet gösteren ofisler geçici kullanım esasına dayalı olarak kurgulanmaktadır. Aksine bu yanlış bir projelendirmedir. Çalışanları mekanda tutabilecek onlara özgür olduklarını hissettirebilecek mekanlara sahip olmalısınız. Bu çalışma ortamı ne kadar motive edici düzeydeyse o kadar iyi geri dönüşler alacaktır.

Burada dikkat edilmesi gereken hususlar iç mimar kurgusundan yola çıkarak mekan sahibinin işveren olarak aynı hissiyata sahip olmasıdır. Örneğin bir hukuk bürosu sadece hukuk kitaplarına ve kalemlere dayalı olmamalıdır.Estetik ve ergonomik olarak yapılan ofis iç mimar projeleri hem müşterileriniz hem de sizler için çok pragmatik olacaktır.

Çalışmalarımız şu şekilde gelişir;

1-Müşteri ile birebir diyalogla tasarımın hedefleri belirlenir.

2-İç mimar konsept belirler

3-Bütçe çıkarılır

4-Proje detaylandırılır

5-Uygulama projeleri hazırlanır

6-Malzeme belirlenir

7-Uygulama yapılır.

 

Ofisler için genelde yığma duvarlar yerine şeffaf olan cam vb. malzemeler kullanılır. Zeminler parke,seramik gibi malzemelerle döşenir. Ofis bölmeler gruplar ya da tekil çalışanlar için özel olarak dizayn edilir.Akabinde mobilya kullanım amacına ve konsept anlayışına göre tasarlanarak uygulama yapılır. Tabi bu çalışmalar yapılırken müşteri talebine göre 3 boyutlu görsellerle bilgi edinebilir.

Ofis iç mimar