Nou İç Mimarlık - Tasarım ve iç mimarlık

+90 534 236 95 99

MUTFAK TASARIMLARI

Gün içerisinde çalışan ya da çalışmayan her bireyin mutlaka zaman geçirdiği ortamlardan birisi de mutfaklardır. İyi tasarlanmamış, projesiz ve özensiz yerleştirilmiş mutfaklar alan kaybına neden olurken hem de geçirilen zamanın verimsizleşmesini sağlar.
Gün içerisinde çalışan ya da çalışmayan her bireyin mutlaka zaman geçirdiği ortamlardan birisi de mutfaklardır. İyi tasarlanmamış, projesiz ve özensiz yerleştirilmiş mutfaklar alan kaybına neden olurken hem de geçirilen zamanın verimsizleşmesini sağlar. 
 
Proje dahilinde tasarlanmış her mutfak büyüklüğü ve küçüklüğü önemsiz olmaksızın daha kullanışlı bir hale gelmektedir. Nou iç mimarlık olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerde daha ferah, kullanışlı, zaman geçirmekten keyif alacağınız mutfak tasarımları yapmaktayız. Hayal ettiğiniz mutfaklara sahip olabilmeniz adına her projemizi büyük bir titizlikle hazırlıyoruz. Firma olarak sunduğumuz mutfak tasarımlarında gereksiz harcamalardan kaçınarak bütçe dostu projelere imza atmaktayız.
 
MUTFAK TASARIMI NEDEN ÖNEMLİDİR?
 
Mutfak tasarımı her ne kadar basit ve teknik olarak gözükse de iyi tasarlanmamış mutfaklar hem alan kaybına hem de gereksiz harcamalara sebep olur.  İyi ışık almayacak şekilde yerleştirilen tezgahlar, küçük alanlara yerleştirilmeye çalışılan büyük saklama alanları ve pek çok olumsuzluğa sebep olacak kullanım şekilleri mutfak motivasyonunuzun düşmesine sebep olurken aynı zamanda gereksiz elektrik kullanımıyla da zarara neden olur.
 
MUTFAK TASARIMI YAPILIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMEKTEDİR?
 
Nou İç Mimarlık olarak bizlerden talep ettiğiniz her türlü hizmeti evlerinize ya da ofislerinize uygun şekle getirmekte ve en kaliteli hizmeti sağlamak için profesyonel bir şekilde çalışmaktayız. Küçük alanlarda görüntü güzelliğini engelleyecek, estetikten uzak tasarımları zorlama bir şekilde yerleştirmeye çalışmak yerine daha uygun projeler hazırlayarak minimal ortamlar yaratıyoruz.
 
Mutfak tasarımları yapılırken alanın yanı sıra renkler, ortamın ne kadar ışık alabildiği de önemli faktörlerdendir. Bu faktörler göz önünde bulundurulmadığında estetikten uzak, karanlık ya da çok aydınlık alanlar meydana gelecek ve sizlerin yaşam alanınızdan memnun olmamanıza neden olacaktır. Olası olumsuzlukların yaşanmaması memnuniyetinizi sağlamak için tüm bu durumları göz önünde bulundurarak sizlere uygun, kaliteli, kullanışlı hizmet sağlamaktayız. 
 
NOU İÇ MİMARLIK FARKI
 
Uzun yıllardır var olan bu sektörün içerisinde yer edinerek sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Nou İç Mimarlık olarak her proje ve hizmetimizde kullanılacak alanları en iyi şekilde tanıyor bu alanlara ve müşteri talebine uygun hizmetler sağlıyoruz. Proje başlangıcından bitimine kadar Nou İç Mimarlık ile karşılıklı olarak fikir alışverişinde bulunulabilecek, değişimin istendiği yerlerde kolaylıkla müdahale edebileceğiniz şekilde çalışmakta müşteri memnuniyetinin iş sahasında en önemli faktör olduğunu bilmekteyiz.  Yüksek harcamalardan uzak, minimal, doğru tasarlanmış mutfaklar istiyorsanız Nou İç Mimarlık ile iletişime geçerek hayalinizdeki mutfağı ev ya da ofisinize kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Detaylı bilgi için firmamıza bekleriz.