Nou İç Mimarlık - Tasarım ve iç mimarlık

+90 534 236 95 99

İç Mimar Fiyatları ve ücretleri

Ev için olsun ofis için olsun her iç mekanda iç mimarlık hizmetimiz mevcuttur. İç mimar tasarımları için makalenin altındaki görsellerden karışık tasarımları inceleyebilirsiniz.

 

Ev İçin İç Mimar Fiyatları

Evinizde yapılacak iç mimar çalışması yine sizin taleplerinize göre oluştuğu için değişkenlik gösterir. Hiçbir iç mimar mekanı görmeden ve yüz ölçümü çıkarmadan net fiyatı veremez. Ancak sizin talebiniz doğrultusunda istediğiniz tasarım için düşük-orta-yüksek bütçeli olarak bildirdiğiniz taktirde buna göre malzeme seçimi yapılarak uygun fiyatlarda tasarımlar gerçekleştirilebilir.

 

Evlerde Tasarım Nasıl Yapılır?

Mesleğimiz gereği kendimizi sürekli geliştirmekle beraber son yılların tasarımlarını sizlerle birlikte konsept belirleyerek uyguluyoruz. Yaşama biçiminiz, aile üye sayısı, kişiliğiniz ve sanata bakış açınızdan edindiğimiz bilgilerle konseptimizi eviniz için tasarımlandırıyoruz. Asıl iş yine iç mimarda bitmektedir. Kullanıcıya vereceğimiz tavsiyeler şu ana kadar edinmiş olduğumuz tecrübelerimizden kaynaklıdır. Tasarımlar mekana giydirilebilir ancak her tasarım sizin evinize uymayabilir. Böyle durumlarda biz işlev ve ergonomiyi sizler için planlayarak mekanlarınızda en iyi kullanıcı deneyimini yaşatıyoruz.

 

Ofis İçin İç mimar Fiyatları

Genellikle ofisler için kullanılan malzemeler aynı olmakla birlikte kalitesi ve işlevi çok değişkenlik göstermektedir. Bize bildireceğiniz m2 ölçüsü üzerinden size hemen ortalama bir fiyat verebiliriz. Kullanılacak olan aydınlatma, parke, alüminyum doğrama ve mobilya gibi malzeme seçimleri asıl uygulama fiyatlarını ortaya çıkarmaktadır. Bunun için vakit kaybetmeden iç mimarımıza danışın.

Ofis Tasarımı Nasıl Yapılır ?

Ofisler iki amaçlıdır;

1. Çalışan için güzel ve kullanışlı olmalı

2. Hizmet veren ofis, müşteri için ilgi çekici olmalı

Bir bakıma şöyle düşünebiliriz. Bulunduğunuz mekan sizler için bir kimlik değeri taşır. İç mimarın bu husustaki kararları çok önemlidir. Örneğin bir avukatın ofisi hem evrak hem müşteri hem de çalışma ortamı olarak güven verici ve kolay çalışma alanı olacak şekilde tasarlanmalıdır. Sözel  bir konu olduğu için konsepti bunun üzerine olmalıdır.

Nou iç mimarlık firması sizden edinmiş olduğu bilgilerle tasarım kararları alır ve konsept tasarımlını burada uygular. Sizin istekleriniz önemli olabilir lakin mekanın isteklerini ve iş hayatınızın sizi mecbur kılan oluşumlarını dikkate alarak ofis tasarımı yapmaktayız.

Villa İç Dekorasyon ve Tasarım Fiyatları ?

Bu tür villa yapıları evlere nazaran daha büyük mekanlar olduğu için tasarımlarda bu yönde şekil almaktadır. Daha gösterişli ve ferah mekanlar olduğu için konsept iç mimari çalışmalarında çok iyi veril alınabilmektedir. Villa dekorasyonları kullanım bakımından ergonomik ve planlı bir şekilde yapılmalıdır. Mekan yüz ölçümünün geniş olması anlamsız bölümler oluşmasına sebebiyet verebilir. Böyle durumlarda bir iç mimarla çalışmak villada kurgu ve planı beraberinde getirecektir. Her bölüm kendi içinde bağımsız lakin tasarım konusunda bir bütünlük yakalamalıdır. Villada alınacak ölçüler ortalama fiyat verebilir. Kullanıcı istekleri ve istenilen tasarım  asıl villa iç mimar dekorasyon fiyatını ortaya çıkaracaktır.

 

Otel İç mimar Fiyatları ve Tasarımları

Otel mimarisi her ne kadar büyük ölçekli projeler olsa da odaların hemen hemen birbirine benzemesi sebebiyle plan olarak kısa zamanlarda hazırlanabilir. Genellikle söz konusu işler uygulama açısından vakit almaktadır. Tesisat, mobilya, elektrik ve diğer detaylar birbirine yakın ölçülerde yapılırsa eğer üretim ve montaj olarak iş zaman yükü büyük ölçeklerde hafifletilebilir. İç mimar mekanı bir bütün düşünerek tasarımı gerçekleştirir. Her bölümü kendi içinde çözer. Üretim aşamasında da uygulama projesi gerçekleştirir. Oteller genellikle kısa süreli ziyaret mekanlar olduğu için ergonomik ve bir çok işleve yönelik olmalıdır. Hizmet olarak müşterilere kusursuz bir deneyim yaşatmak bu sektörde çok önemlidir. Otelin bir kurgusu olmalıdır. Kurgulu ve konsept anlayışıyla tasarlanmış bir otel elbette ileri dönemlerde büyük bir geri dönüş sağlayacaktır.