Nou İç Mimarlık - Tasarım ve iç mimarlık

+90 534 236 95 99

Ev Tadilatı

Ev, ofis, iç dekorasyon yenileme konusunda tecrübeli firmamız her alanda hizmet vermektedir. Mekan düzenlemeleri ve uygun eşya konumlandırılmaları ile iç mekan tasarımları hazırlanmaktadır. Ev tadilatı yaptırarak dekorasyonu baştan aşağı yenilemek isteyen kişiler firmamız ile iletişime geçmektedir.

 Kaliteli ev dekorasyon ürünleri ile hızlı tadilat işlemleri tamamlanmaktadır. Ev tadilatı alanında profesyonel çözüm önerileri sunan firmamız alanında en başarılı adreslerden biridir. Yaratıcı iç mekan düzenlemeleri ve ev tadilat fiyatları firmamız tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.

 

 Yaşam alanının aydınlık ve ferah olması pek çok açıdan avantaj sağlamaktadır. Mekanı doğru şekilde kullanmak için ev içerisinde tadilat işlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamız tadilat konusunda tamamen uzman ve profesyonel kişiler ile çalışma göstermektedir. Evin tüm bölümleri için sunulan tadilat hizmetleri, yeni modaya uygun şekilde hazırlanmaktadır. Dönemin beğenilen renk ve konseptleri ile hazırlanan iç mekan tadilatı ve ev yenileme işlemleri için firmamız her alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

 

 Mutfak Tadilatı

 

 Mutfak evin kullanım alanlarından biridir. Gün içerisinde oldukça fazla kullanılan bu alanın düzenlemeleri de büyük önem taşımaktadır. Ev içerisinde yer alan mutfak için uygun dizayn çalışmaları geliştirilmektedir. Mutfak büyüklüğüne göre hazırlanan proje tasarımları ile yapılan tadilat işlemleri mutfağın genişlemesine ve aydınlık bir görünüm kazanmasına yardımcı olmaktadır. Mobilya seçimleri yapılan iç mekan tasarımlarına uygun şekilde belirlenmektedir. Hızlı ve kaliteli mekan tasarımları için firmamız her mutfak büyüklüğüne uygun dekorasyon çalışmaları sunmaktadır.

 

 Otuma Odası Tadilatı

 

 Oturma odası gün içerisinde sıklıkla kullanılan alanlardan biridir. Bu mekanın düzenlemeleri kişilerin kullanım yoğunluğuna göre belirlenmektedir. Oturma odası yenileme işlemleri yapan firmamız eşya seçimlerinde ve kullanım alanını genişletmede kişilere destek oluşturmaktadır. Aydınlık görünüm sunan proje çalışmaları ile herkesin hayallerindeki mekan hızlı bir şekilde tadilattan geçmektedir. Beğenilen mobilya tasarımları ile mekana uygun büyüklükte ürünler seçilmektedir. Oturma odası en iyi kullanım alanı sağlayacak şekilde özel olarak hazırlanmaktadır.

 

 Banyo Tadilatı

 

 İç mekan tasarım alanlarından biri olan banyo, profesyonel destek alınması gerekilen alanlardan biridir. Tadilat anlamında pek çok ihtiyaç bulunan banyo içerisinde doğru düzenlemeler yapılarak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Firmamız seçtiği banyo ürünleri ile mekanın konseptini belirlemektedir. Fayans seçimlerinden duş alanına kadar her şey özenle hazırlanmaktadır. Son zamanların beğenilen maskülen banyo tarzları ev içerisinde de modern bir görünüm sunmaktadır. Banyo içerisinde ihtiyaç duyulan tüm özellikler firmamız tarafından hazırlanmaktadır.

 

 Hızlı banyo tasarımları için tercih edilen firmamız alanında başarı göstermiş kişiler ile çalışmaktadır. Popüler banyo tasarımları ile hem modern hem de aydınlık görünümler elde etmek mümkündür. Özel çizimler ile hazırlanan banyo tasarımları pek çok kişi tarafından ilgi görmektedir. Tasarım bakımından kullanım alanının geniş tutulması banyo içerisinde avantaj sağlamaktadır. Estetik görünüm sunan banyo tasarımları ile kişiler kendi hayallerindeki banyoya hızlı bir şekilde kavuşmaktadır. Kaliteli iç mekan ve banyo tasarımları için firmamız hizmet vermektedir.

 

 Yatak Odası Tadilatı

 

 Yatak odasının kullanıma uygun şekilde hazır olması en önemli kriterlerden biridir. Yatak odası içerisinde çeşitli duvar düzenlemeleri yapılarak kullanım alanı genişletilmektedir. Aydınlık bir görünüm isteyen kişiler için mekanda kullanılan tüm ürünler açık renk olarak tercih edilmektedir.

 

 Eşyaların doğru yerleşimi ile mekan en kullanışlı haline getirilmektedir. Yatak odası tadilatı için duvar ve yer düzenlemeleri en önemli noktalardan biridir. Estetik görünüm açısından uzman kişilerden destek almak bu anlamda oldukça önemlidir.

 

 Yatak odası içerisinde gerekli olan tüm eşyalar odanın büyüklüğüne ve konumuna göre özel olarak seçilmektedir. Kişilerin istekleri göz önünde bulundurularak proje çizim çalışmaları yapılmaktadır.

 

 Dönemin en çok tercih edilen ürün seçenekleri ile uygun iç mekan tasarımları hızlı bir şekilde oluşturulmaktadır. Kaliteli ve modern bir görünüm isteyen kişiler firmamız tarafından destek almaktadır. Firmamız sektörün öncülerinden olarak kişilerin istek ve ihtiyaçlarına göre tadilat işlemleri gerçekleştirmektedir. Yapılan işlemler hızlı ve kaliteli şekilde sunulmaktadır.

 

 

 İç Mekan Düzenlemeleri ve Tadilatı

 

 Tadilat ve iç mekan düzenlemeleri için ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri firmamız tarafından sağlanmaktadır. Yeni modaya uygun tasarımların hazırlanması ile iç mekanda aydınlık ve modern bir görünüm elde edilmektedir. Tadilat işleri tamamen mekana uygun şekilde hazırlanmaktadır. Tasarım alanında öncü firmalardan biri olan nou iç mimarlık her alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Ev içerisinde eşyaların doğru şekilde konumlandırılması ve seçilmesi için firmamız özel çizimler sunmaktadır. Tasarım tüm evin düzenine uygun sağlayacak şekilde hazırlanmaktadır.

 

 Ofis Tadilatı

 

 Ofis tadilatı yapan firmamız kişilerin iş yoğunluğuna ve tarzına uygun tasarımlar sunmaktadır. Geliştirilen proje tasarımlarında estetik dokunuşlar bulunmaktadır. Modern ofis tasarımları ile mekanın en doğru şekilde kullanımı mümkün hale gelmektedir. Firmamız ofisin gerekli olan tüm ihtiyacını karşılayacak şekilde dekorasyon çalışmaları yürütmektedir.

 

 Yapılan tadilat işlemleri ile kullanıma uygun ofis tasarımları hazırlanmaktadır. Ofis içerisinde yer alan tüm bölümler için özel tasarımlar geliştirilmektedir. Ofis tadilatı için firmamız en kaliteli ve hızlı mekan tasarımları sunmaktadır.

 

 Geniş Kullanım Alanı Oluşturma

 

 Ev ve oda içerisinde geniş kullanım alanları oluşturmak için mekanda kullanılan eşyalar oldukça önemlidir. Geniş kullanım alanı bulunan evler kişilerin yaşam alanını da en uygun şekile getirmektedir. Firmamız ve tadilatları ve düzenlemeleri konusunda tamamen profesyonel hizmet vermektedir. Geliştirilen proje çizimleri ve tasarımları ile mekan içerisinde geniş kullanım alanı oluşturmak oldukça kolaydır. Kısa sürede ev tadilat işlemleri yapmak ve evi kullanmaya başlamak isteyen kişiler firmamızı tercih etmektedir. Geliştirilen tüm tasarımlar mekana uygun şekilde hazırlanmaktadır.

 

 Ev Tadilatı Fiyatları

 

 Ev tadilatı için gerekli olan tüm hizmetler nou iç mimarlık firmamız tarafından verilmektedir. Hazırlanan proje çalışmaları ile kişilerin hayallerindeki mekan hızlı bir şekilde oluşturulmaktadır. Ev tadilatı fiyat bakımından da firmamız kişilere detaylı bilgi sunmaktadır. Tadilat işlemleri için mekana göre fiyat belirlenmektedir.

 

 Hazırlanan proje tasarımlarında kullanılan malzemeler tadilatın fiyatını oluşturmada yardımcı olmaktadır. Ev tadilat işlemleri için tercih edilen iç mimarlık firmamız herkesin dilediği tasarımı oluşturmasına yardımcı olarak mekan düzenlemeleri gerçekleştirmektedir.

 

 Aydınlık Yaşam Alanı Oluşturma

 

 Aydınlık yaşam alanı oluşturmak her alanda oldukça önemlidir. Ev tadilat işlemleri sırasında eşyaların dizilimi ve kullanımı büyük önem taşımaktadır. Son zamanların beğenilen mekan düzenlemelerinde genellikle minimalizm ön plana çıkmaktadır. Az eşya ile aydınlık ve ferah bir düzen oturtmak mümkündür.

 

 Mekan içerisinde yapılan tadilat çalışmaları ile açık renk eşya seçimi ve duvar boyaları mekana bu görünümü sunmaktadır. Yeni nesil mekan tasarımlarından biri olan ferah yaşam alanları pek çok kişi tarafından tercih edilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir.

 

 Yeni İç Mekan Düzenlemeleri ve Tadilat İşlemleri

 

 Proje tasarımlarında oluşturulan estetik dokunuşlar büyük önem taşımaktadır. Düzen ve estetik sunan bu iç mekan tasarımları herkesin beğenisini kazanmaktadır. Yeni iç mekan düzenlemeleri için tercih edilen firmamız evin tüm bölümleri için özel proje tasarımları geliştirerek mekana uyarlamaktadır.

 

 Mekanın en iyi şekilde kullanılması ve düzenlenmesi için ev içi tadilat işlemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Pek çok farklı kullanım alanına uygun şekilde hazırlanan ev tasarımları kullanım kolaylığı sağlayarak estetik bir dokunuş da sunmaktadır.