Nou İç Mimarlık - Tasarım ve iç mimarlık

+90 534 236 95 99

BANYO TASARIMLARI

Ev içi ve iş yeri tasarımlarında genel olarak gerekli önemin verilmediği yerlerden ilki banyodur. İnsanlar küçük ya da büyük olmaksızın banyoları kullanım alanları olarak görmemekte gerekli estetiğin sağlanmasında istek duymamaktadır.
Ev içi ve iş yeri tasarımlarında genel olarak gerekli önemin verilmediği yerlerden ilki banyodur. İnsanlar küçük ya da büyük olmaksızın banyoları kullanım alanları olarak görmemekte gerekli estetiğin sağlanmasında istek duymamaktadır. Aksine yaşam alanlarımızda banyoların da büyük önemi vardır. Nou İç Mimarlık olarak kaliteli yaşam alanları tasarlarken belirli bir noktada takılı kalmıyor kullanılan her alanın minimal, estetik, ferah hale getirilmesini sağlıyoruz. Tüm bunları sağlarken müşteri memnuniyetinin her şeyden önemli olduğunu firma olarak göz önünde bulundurmaktayız.
 
BANYO TASARIMLARI NASIL OLMALIDIR? 
 
Banyo tasarımlarını yaparken göz önünde bulundurduğumuz şeylerortamın nasıl ışık aldığı, alanın kapasitesi, ferahlık ve renklerdir. Küçük alanlarda yanlış renk seçimleri alanın verimini düşürerek ortamın karanlık görünmesine sebep olmaktadır. 
 
Banyo tasarımında projeyi hazırlarken yaşam alanınızı gereksiz ürünler ve tasarımlarla kaplamıyor aksine talepleriniz doğrultusunda minimal, doğal ve kaliteli alanlar oluşturuyoruz. Firma olarak uzun yılların getirdiği tecrübeyle beraber sizleri müşteri memnuniyetinizin tam olacağının garantisini vermekteyiz.
 
BANYO TASARIMLARINDA HANGİ RENKLER SEÇİLEBİLİR?
 
Banyo tasarımları yapılırken ortama uyum sağlayan her renk tercih edilebilir. Kullanılacak alanın genişliği ve ışık alışı göz önünde bulundurulduktan sonra doğru konumlandırılmış eşyalarla beraber her rengin uyumu sağlanır. Firmamızla iletişime geçtikten sonra talep ettiğiniz renkler doğrultusunda bir plan hazırlanmakta uygun olmaması durumunda sizlere en doğru renklerin seçiminde yardımcı olmaktayız.
 
Renk seçimi her ne kadar basit bir şey olarak gözükse de planların özgünlüğünü ve ortamın daha estetik hale gelişini sağlayan faktörlerden birisidir.
 
BANYO TASARIMLARINDA NEDEN PROFESYONEL YARDIM ALINMALIDIR
 
İç mekan tasarımları maliyeti yüksek ve uğraştırıcı bir süreci kapsamaktadır. Büyük ya da küçük fark etmeksizin yaşam alanınızda yapılacak tadilat ve değişim hayatınızı kısa süre de olsa etkilemekte ve kısıtlı alanla yaşamanıza sebep olmaktadır. Planlanmamış iç mekan tasarımları sizlerin zamanınızı alırken aynı zamanda proje sonunda uygun olmayan bir tasarımla karşılaştığınızda bütçenizin de zedelenmesine sebep olacaktır.
 
Hayal ettiğiniz tasarımları hayatınıza taşırken sizlerle iletişim halinde kalarak olası olumsuzlukların yaşanmasına engel oluyor ve istenilen ortamın en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlıyoruz.
 
Nou İç Mimarlık olarak banyo tasarımı, cafe tasarımı, yatak odası tasarımı başta olmak üzere yaşam alanınızı oluşturan her alanın tasarımında hizmet vermekteyiz. Büyük titizlikle çalışan profesyonel ekibimiz sizlere en uygun olan projeleri hazırlayarak küçük bütçelerle yüksek verimi almanızı sağlamaktadır. Banyo tasarımı, cafe tasarımı, yatak odası tasarımı ve pek çok hizmet için Nou İç Mimarlık’a bekliyoruz.